Eucharistic Ministers Schedule

 

7/21 - 5:00 PM 7/22 - 8:30 AM 7/22 - 10:30 AM
Kris Malone   Clarice Cox   Marj Mass  
Amy Nystuen   John Cox   Darrin Gilbertson
Rick Hazuka   Sue Eastlund   Karen Gilbertson  
Janelle Hazuka   Sue Lanners   Mark Thelen  
Donny Lill   Paul Kleinwachter Marcia Flicker  
Tanya Lill   Cindy Shore   Dean Flicker  
Mike Helfert   Michael Cruser   Felicia Fehn  
Alice Helfert   Missy Fee   Rose Heisel  
Deb Brager   Kathi Holker   Dave Walker  
Lanette Aitchison Duane Geisen   Brian Lutes  
Dick Frie   Margaret Keller   SUB    
7/28 - 5:00 PM 7/29 - 8:30 AM 7/29 - 10:30 AM
Jerry Lindenfelser Bill Fair     Rose Schaefers  
Lucy Lindenfelser Taffy Fair   Nora Greteman  
Dan Fink   Ann Medley   Joyce Preusser  
Dianna Vossen   Susan Holmes   Alice Coudron  
Georgia Koester   Ross Holmes   Kay Schroden  
John Gay   Margaret Crummy Linda Fournier  
Mark Berning   David Crummy    Mike Moran  
Ann Mork   Bob Mueller   Kim Doperalski  
Michael Holker   Sharon Mueller   Dan McElwee  
Jim Sidla   Joanne Sypnieski Bill Miller  
Gary Dockendorf   Jan Aurentz   Melissa Anderson
AUGUST, 2018            
8/4 - 5:00 PM 8/5 - 8:30 AM 8/5 - 10:30 AM
Peggy Renner   Jennine Moran   Cary Gindele  
Georgia Koester   Duane Geisen   Marj Mass  
Dick Frie   Dorothy Schillewaert Mark Thelen  
Donny Lill   Christie Kapsner   Dean Flicker  
Tanya Lill   Chuck Bauer   Felicia Fehn  
Mike Helfert   Yvette Bauer   Dave Walker  
Alice Helfert   Neville Goodwin   Rose Schaefers  
Deb Brager   Sue Eastlund   Alice Coudron  
Rick Hazuka   Renee Berens   Kay Schroden  
Janelle Hazuka   Cindy Shore   Linda Fournier  
Gary Dockendorf   Michael Cruser   Dan McElwee  
                 
8/11 - 5:00 PM 8/12 - 8:30 AM 8/12 - 10:30 AM
Georgia Koester   Charlotte Strei   Brian Lutes  
Jerry Lindenfelser Bill Fair     Nora Greteman  
Lucy Lindenfelser Taffy Fair   Melissa Anderson
Deb Fluharty   Paul Kleinwachter Marcia Flicker  
Mark Fluharty   Sue Lanners   Bill Miller  
Esther Borgerding Kathi Holker   Kim Doperalski  
Kris Malone   Ann Medley   Marj Mass  
Dan Fink   Missy Fee   Felicia Fehn  
Dianna Vossen   Susan Holmes   Dave Walker  
Jim Sidla   Ross Holmes   Rose Schaefers  
Lanette Aitchison Margaret Keller   SUB    
                 
8/18 - 5:00 PM 8/19 - 8:30 AM 8/19 - 10:30 AM
Ann Mork   Kim Wojack   Mike Moran  
Mark Berning   Char Dalbec   Rose Heisel  
Georgia Koester   Margaret Crummy Darrin Gilbertson
Mike Helfert   David Crummy   Karen Gilbertson  
Alice Helfert   Bob Mueller   Kathy Kelly  
Rick Hazuka   Sharon Mueller   Bill Kelly  
Janelle Hazuka   Janet Knott   Cary Gindele  
Dick Frie   Jan Aurentz   Dan McElwee  
Marie Schanen   Clarice Cox   Linda Fournier  
Amy Nystuen   John Cox   Alice Coudron  
Mary Kavanagh   SUB     SUB    
FUN FEST WEEKEND -          
8/25 - 4:30 PM  8/26 - 8:30 AM 8/26 - 10:30 AM
Kris Malone   Joanne Sypnieski Rose Heisel  
John Gay   Amelia Warmka   Lisa Ramerth  
Georgia Koester   Alan Warmka   Marcia Flicker  
Jerry Lindenfelser Kris Warmka   Dean Flicker  
Lucy Lindenfelser Neville Goodwin   Kim Doperalski  
Dan Fink   Sue Eastlund   Bill Miller  
Dianna Vossen   Renee Berens   Kay Schroden  
Deb Brager   Paul Kleinwachter Karen Gilbertson  
Jim Sidla   Cindy Shore   Mark Thelen  
Michael Holker   Dorothy Schillewaert Melissa Anderson
SUB     Michael Cruser   SUB